Podstawowe wyposażenie stajni konia 0
Podstawowe wyposażenie stajni konia

Jeśli jesteśmy właścicielem konia, musimy zdać sobie sprawę z tego, że to naprawdę ogromny obowiązek i spore wydatki. W pierwszej kolejności, nasza uwaga koncentruje się na wyposażeniu konia w odpowiedni czaprak, derkę i inne niezbędne dla niego akcesoria.

czytaj całość »
Czy warto kupić bregginsy zamiast zwykłych bryczesów? 0
Czy warto kupić bregginsy zamiast zwykłych bryczesów?

Branża jeździecka stale się rozwija jedźcy mają do wyboru całą masę asortymentu jeździeckiego, co za tym idzie wybór odpowiedniego sprzętu jest coraz trudniejszy. Producenci idąc z duchem czasu, unowocześniają znane juz nam rozwiązania. Z tego powodu w ostatnich miesiącach koniarze stanęli przed zapytaniem, wybrać klasyczne bryczesy czy bregginsy?

czytaj całość »
Ile kosztuje zakup i utrzymanie konia? 0
Ile kosztuje zakup i utrzymanie konia?

Bardzo duża grupa osób marzy o posiadaniu własnego konia. Decydując się na jego zakup, powinniśmy być jednak świadomi, że na samym zakupie, koszty się nie kończą. To jedynie wierzchołek góry wydatków, któremu będziemy musieli sprostać.

czytaj całość »
Co to jest czaprak? 0
Co to jest czaprak?

Czaprak jest nieodłącznym i jednym z ważniejszych elementów wyposażenia każdego konia. Jego zadaniem jest wypełnienie przestrzeni znajdującej się pomiędzy siodłem, a skórą wierzchowca.

czytaj całość »
Co to jest derka? 0
Co to jest derka?

Każdy właściciel konia musi o niego zadbać i rozeznać się w tym co jest potrzebne i co należy kupić, aby pielęgnacja zwierzęcia przebiegała właściwie.

czytaj całość »
Popularni producenci sprzętu jeździeckiego 0
Popularni producenci sprzętu jeździeckiego

Jazda konna należy niewątpliwie do jednych z najpopularniejszych sportów. Niezależnie od tego, czy trenujemy profesjonalną jazdę konną, czy jest to dla nas sposób na spędzenie swojego wolnego czasu, poświęcenie się pasji, powinniśmy pamiętać i zadbać o odpowiednie wyposażenie sprzętu nie tylko dla naszego konia, ale także dla nas samych.

czytaj całość »
Przysmaki dla konia - zdrowe smakołyki dla konia 0
Przysmaki dla konia - zdrowe smakołyki dla konia

Nie od dziś wiadomo, że konie są wielkimi smakoszami. Przychodzenie do stajni z pustymi rękoma na pewno rozczarowuje wierzchowca, który liczy na różnorodne przysmaki. Trzeba jednak wiedzieć, że przewód pokarmowy koni jest naprawdę bardzo wrażliwy i skomplikowany.

czytaj całość »
Ranking skrzynek na szczotki - jakie skrzynki jeździeckie kupić? 0
Ranking skrzynek na szczotki - jakie skrzynki jeździeckie kupić?

Każdy posiadacz konia wie, że aby wierzchowiec miał miękką i lśniącą sierść, konieczna jest jego regularna pielęgnacja. Do czyszczenia konia należy podchodzić odpowiedzialnie. Powinniśmy zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria, które umożliwią i ułatwią nam wykonywanie codziennej pielęgnacji. Czyszczenie konia możliwe jest za pomocą specjalnych szczotek.

czytaj całość »
Ranking bryczesów konkursowych - jakie bryczesy kupić na konkurs? 0
Ranking bryczesów konkursowych - jakie bryczesy kupić na konkurs?

Bryczesy to nieodłączny i obowiązkowy element każdego stroju jeździeckiego. Na rynku możemy zauważyć rywalizację wielu producentów, prześcigających się w tworzeniu coraz to nowszych modeli bryczesów. Kolor, krój czy zastosowane materiały - podczas poszukiwań idealnych bryczesów, na każdy szczegół zwracamy swoją uwagę by zakup okazał się trafny w 100%.

czytaj całość »
Ranking ogłowi dla konia - Jakie ogłowie wybrać? 0
Ranking ogłowi dla konia - Jakie ogłowie wybrać?

Ogłowie należy do bardzo cennego wyposażenia sprzętu jeździeckiego podczas jazdy na każdym koniu. Dlaczego ogłowie jest aż tak istotne? Ponieważ w skuteczny sposób wywiera nacisk na język, podniebienie, kąty pyska, kość nosową, a także na bezzębną część żuchwy.

czytaj całość »
Ranking kantarów dla konia - jaki kantar wybrać? 0
Ranking kantarów dla konia - jaki kantar wybrać?

Jeśli jesteś posiadaczem konia lub przygotowujesz się do jego zakupu, na pewno spotkałeś się z takim określeniem jak kantar. Czym jest kantar? Do czego służy i jakie są jego rodzaje? O wszystkim dowiecie się z artykułu prezentującego ranking kantarów do kwoty 50,00 zł.

czytaj całość »
Ranking Bryczesów damskich poniżej 300 zł 0
Ranking Bryczesów damskich poniżej 300 zł

Zakup specjalnych spodni do jazdy konnej nie należy do prostych rzeczy, jak mogło nam się wcześniej wydawać. Zanim dojdzie do zakupu wymarzonych bryczesów damskich w sklepie jeździeckim, należy sobie zadać kilka pytań.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl