Czas realizacji zamówienia

W SKRÓCIE: Zawsze staramy się realizować zamówienia jak najszybciej, w przypadku gdy zamówiony towar jest na stanie wysyłamy towar od ręki, w przypadku gdy musimy zamówić towar od producenta, czas realizacji wydłuża się do 5 -14 dni roboczych(zależnie od producenta),jeśli wiemy, że czas realizacji wydłuży się np poprzez opóźnienie dostawy do producenta,-na bieżąco informujemy. Jeśli zależy Ci na czasie a nie wiesz w jakim czasie możesz spodziewać się dostawy przed złożeniem zamówienie przedzwoń do nas- 693 533 342, lub napisz meila pomoc@wsiodle24.pl, chętnie sprawdzimy dostępność wybranych przez Ciebie produktów :)

Dostępność każdego produktu jest widoczna na stronie, przy zdjęciu produktu(wysyłka w 24h, 5 dni roboczych, lub 14 dni roboczych).

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. Czas wysyłki jest liczony w dni robocze i nie tyczy się weekendów, ani świąt.

Zwykle zamówienia złożone przez Państwa na stronie są realizowane MAKSYMALNIE w ciągu 5 dni roboczych w przypadku producentów mających siedzibę w Polsce, lub 14 dni roboczych gdy towar ściągany jest zza granicy. Jeśli termin realizacji zamówienia wydłuża się, jesteście Państwo o tym na bieżąco informowani.

Na platformie sprzedażowej wsiodle24.pl stworzyliśmy specjalny system dostępności produktów gdzie pojawiają się faktyczne ilości dostępne na naszym magazynie. Klient dzięki temu będzie widział faktyczna ilość produktów, co ułatwi mu zakupy i skróci czas realizacji zamówienia. W przypadku zakupu większej ilości niż dostępna w magazynie czas realizacji zamówienia wydłuży się.

Nasza firma szczególnie dba o klienta i do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie. W przypadku opóźnień w realizacji zamówienia kontaktujemy się z klientem drogą mailową bądź telefoniczną w celu poinformowania o ewentualnych opóźnieniach.

Wysyłamy w ciągu 24 h

 Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 12 godzin od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla stanów których ilość jest podawana w karcie produktu. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.

Wysyłamy w ciągu maksymalnie 5 dni Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy, bądź towar jest już w dostawie i będzie u nas w każdej chwili. Zamówienie będzie realizowane w ciągu 5 dni roboczych, w innym wypadku skontaktujemy się z Tobą :)

Wysyłamy w ciągu maksymalnie 14 dni Tego towaru nie ma na naszym magazynie-sprowadzamy go zza granicy. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 14 dni roboczych, w innym wypadku skontaktujemy sie z Tobą :)

Towar niedostępny (chwilowy brak)  Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

 

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.

Istnieje możliwość wysyłki do paczkomatu po wcześniejszym dogadaniu gabarytu. Niektóre produkty takie jak: zestaw do sprzątania boksów, długie baty itd nie mogą zostać wysłane do paczkomatu ze względu na rozmiar. W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

W niektórych przypadkach zamówiony towar, można także odebrać w wybranym punkcie odbioru osobistego. Nasz magazyn i punkty odbioru zlokalizowany w siedzibie firmy.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl