Queen Elizabeth Horse Cookies Paluchy Immuno 8szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
IMMUNO Paluchy – ziołowe przysmaki dla koni na odporność w sezonie jesienno-zimowym
IMMUNO Paluchy to naturalne, roślinne przekąski zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu odporności koni w okresie obniżonej odporności. Ich skład bazuje na starannie dobranych ziołach i dodatkach, które wspierają układ immunologiczny i ogólną kondycję organizmu. Każdy paluch ma ok. 18 cm długości, a w jednym opakowaniu znajduje się 8 sztuk gotowych do podania jako codzienna forma profilaktyki żywieniowej.
Wyróżnikiem IMMUNO Paluchów jest ich bogata kompozycja ziół:
– Jeżówka (Echinacea) – znana z silnych właściwości przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych, pobudza naturalne mechanizmy obronne organizmu i wspiera walkę z infekcjami.
– Dzika róża – cenne źródło witaminy C oraz przeciwutleniaczy, działa wzmacniająco i bakteriobójczo, szczególnie pomocna w okresach wzmożonej podatności na infekcje.
– Czarnuszka – zioło o szerokim spektrum działania: wspiera odporność, układ trawienny, wykazuje właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbólowe, a także łagodzi reakcje alergiczne.
Skład został dodatkowo wzbogacony o jabłka i marchewki, które dostarczają naturalnych witamin (m.in. A, C, E, K, witaminy z grupy B) oraz minerałów takich jak magnez, żelazo, fosfor czy wapń. To połączenie smakowitości z wartością odżywczą, idealne jako uzupełnienie codziennej diety.
W strukturze wypieku znajdują się również: płatki owsiane, otręby pszenne, siemię lniane, a także mąki – pełnoziarnista pszenna i owsiana – wszystko połączone niewielką ilością oleju roślinnego. Skład nie zawiera sztucznych konserwantów ani barwników, co czyni produkt bezpiecznym i dobrze tolerowanym przez konie.
Termin przydatności do spożycia wynosi 8 miesięcy od daty produkcji. Aby zachować świeżość i właściwości produktu, należy przechowywać go w suchym miejscu, z dala od wilgoci i światła, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
IMMUNO Paluchy to codzienne wsparcie odporności, zamknięte w smacznej, chrupiącej formie – idealne dla koni w sezonie przeziębień i spadków energii.

Znajdź nas na