Formy płatności

W wsiodle24.pl Możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): Zapłata kurierowi gotówką przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep wsiodle24.pl zastrzega sobei prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym iWedkarski.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przelewem online: Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl) oraz Przelewy24

eRaty Santander: raty za pośrednictwem firmy Satntander Consumer Finanse - szczegółowe informacje znajdują się na stronie eRaty Santander

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl