DOCTOR HORSE Szampon Czysty Koń Kasztanowy 500ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DOCTOR HORSE Czysty Koń Kasztanowy to specjalistyczny szampon stworzony z myślą o pielęgnacji koni o kasztanowatej maści. Dokładnie oczyszcza sierść z codziennych zabrudzeń, a odpowiednio dobrane pigmenty pomagają podkreślić naturalny kolor, wydobyć głębię kasztanowatej maści i nadać sierści piękny połysk.
Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i przed zawodami, pokazami czy sesją zdjęciową, gdy zależy Ci na zadbanej, lśniącej i efektownie prezentującej się sierści.
Kasztanowata maść zachwyca ciepłymi, intensywnymi odcieniami, jednak pod wpływem kurzu, błota czy promieniowania słonecznego sierść może z czasem wyglądać na matową i mniej wyrazistą. Szampon Czysty Koń Kasztanowy zawiera odpowiednio dobrane pigmenty, które pomagają podkreślić naturalny odcień sierści i wydobyć głębię jej koloru.
Formuła szamponu została wzbogacona o glicerynę i pantenol, które pomagają nawilżać skórę oraz włos podczas mycia i chronić je przed nadmiernym przesuszeniem.
Szampon skutecznie usuwa kurz, błoto i inne codzienne zabrudzenia. Pomaga również ograniczyć ponowne osadzanie się kurzu, dzięki czemu sierść dłużej zachowuje czysty i zadbany wygląd.
Gęsta formuła dobrze się pieni, łatwo rozprowadza po sierści i dokładnie spłukuje, nie pozostawiając sklejonego ani obciążonego włosa.
Najważniejsze zalety:
przeznaczony szczególnie do koni o kasztanowatej maści,
podkreśla naturalny kolor i głębię sierści,
zawiera odpowiednio dobrane pigmenty,
pomaga wydobyć ciepły, intensywny odcień kasztanowatej maści,
nadaje sierści zdrowy, naturalny połysk,
skutecznie usuwa kurz, błoto i inne zabrudzenia,
wzbogacony o glicerynę i pantenol,
pomaga nawilżać skórę i włos,
pozostawia sierść miękką, gładką i przyjemną w dotyku,
ułatwia rozczesywanie,
pomaga ograniczyć ponowne osadzanie się kurzu,
łatwo się spłukuje i nie skleja sierści.
Skład: Woda, mieszanka łagodnych detergentów, gliceryna, pantenol, chlorek sodu, olejek zapachowy, pigment.
Sposób użycia:
Dokładnie zmocz sierść, grzywę i ogon konia czystą wodą. Nanieś odpowiednią ilość szamponu bezpośrednio na mokrą sierść i skórę, a następnie dokładnie wmasuj dłonią, gąbką lub szczotką aż do uzyskania obfitej piany.
Dla uzyskania lepszego efektu pozostaw pianę na sierści przez 2–3 minuty, a następnie bardzo dokładnie spłucz czystą wodą.
W przypadku uporczywych zabrudzeń, np. zaschniętego błota, kału lub plam z moczu, czynność można powtórzyć.
Po kąpieli warto zastosować preparat do grzywy i ogona, który ułatwi rozczesywanie oraz pomoże utrzymać włos w dobrej kondycji.
Pojemność: 500ml

Znajdź nas na