Sposób pakowania

Nowoczesny system logistyczny gwarantuje szybką i bezpieczną wysyłkę paczek do Klientów naszego sklepu. Dzięki stosowanym zabezpieczeniom przesyłek, nasi Klienci mogą być pewni, że produkt dotrze do nich w nienaruszonym stanie.

Jak pakujemy małe i średnie paczki

W naszym sklepie każda przesyłka pakowana jest w ustalony sposób. Zamawiamy kartony w kilkunastu rozmiarach, dopasowane do towarów o różnej wielkości, a jako wypełniacza używamy woreczków z powietrzem, folii bąbelkowej i wypełniaczy kartonowych. Drobne lub delikatne przedmioty, przed zapakowaniem do pudełka, dodatkowo chronimy folią bąbelkową. Następnie karton z produktem jest uzupełniany wypełniaczami w celu unieruchomienia towaru. Karton na samym końcu jest zaklejany firmową taśmą, a na karton przylepiana jest etykieta transportowa. Przesyłki są wydawane firmie spedycyjnej, a następnie transportowane do klienta.

Grubość i wytrzymałość kartonów dopracowaliśmy wspólnie z firmą spedycyjną tak, aby nie podnosząc nadmiernie kosztów opakowania, zapewnić jak najlepszą ochronę dla wysyłanych towarów i ograniczyć do minimum ryzyko uszkodzeń w transporcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl