Darmowa wysyłka

Darmowa dostawa to kolejna usługa która przemawia za naszym sklepem jeździeckim. Spośród licznych promocji, wyprzedaży i programów rabatowych postanowiliśmy dać do dyspozycji naszych klientów możliwość skorzystania z darmowej dostawy dla zakupów powyżej 499 złotych(baty od 800 złotych)

Przypominamy, że nasze przesyłki są pakowane bezpiecznie. Nowoczesny system logistyczny gwarantuje szybką i bezpieczną wysyłkę paczek do Klientów naszego sklepu. Dzięki stosowanym zabezpieczeniom przesyłek, nasi Klienci mogą być pewni, że produkt dotrze do nich w nienaruszonym stanie.

Jak pakujemy małe i średnie paczki

W naszym sklepie każda przesyłka pakowana jest w ustalony sposób. Zamawiamy kartony w kilkunastu rozmiarach, dopasowane do towarów o różnej wielkości, a jako wypełniacza używamy woreczków z powietrzem, folii bąbelkowej i wypełniaczy kartonowych. Drobne lub delikatne przedmioty, przed zapakowaniem do pudełka, dodatkowo chronimy folią bąbelkową. Następnie karton z produktem jest uzupełniany wypełniaczami w celu unieruchomienia towaru. Karton na samym końcu jest zaklejany firmową taśmą, a na karton przylepiana jest etykieta transportowa. Przesyłki są wydawane firmie spedycyjnej, a następnie transportowane do klienta.

Grubość i wytrzymałość kartonów dopracowaliśmy wspólnie z firmą spedycyjną tak, aby nie podnosząc nadmiernie kosztów opakowania, zapewnić jak najlepszą ochronę dla wysyłanych towarów i ograniczyć do minimum ryzyko uszkodzeń w transporcie.

Uwaga w przypadku zwrotu zamówienia które zostało wysłane na koszt sklepu(kwota powyżej 499zł), przy zwrocie całego lub części zakupionego towaru(wartość towaru który zatrzymał klient jest poniżej 499zł), zwracana kwota zostaje pomniejszona o poniesiony przez sklep koszt wysyłki i ewentualnego magazynowania paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl